Nová nej songa
Legends-Podrobná recenze(3/6-Kiina)

22. května 2009 v 10:00 | radagabi-majitel |  Bio-Recenze
Teď jdeme na Kiinu !

Hlava-Hlava jako vždycky Iron-Man = Good.Zelená je poměrně nová,ikdyž už se objevila...Řekl bych,že rysy jsou u zelený nejvýraznější(víc jdou vidět oči atd.)...
Maska je povedená,sice jsem viděl lepší,ale i tak je pěkná.Rozhodně pěknější jak mají někteří Glatoriani (Malum např.).Nevím proč,ale působí na mě tak divně,připadá mi jako nějaká rytířská.

Tělo-Obyčejná kostra,brnění zajímavý.Ne tak dobrý,ale zajímavý.Dobrej nápad.Vypadá to,že na něm drží hlava,takže těžko říct jestli to brnění je...No uznejte hlava na brnku xD.Bezhlavá Kiina?

Nohy-Chodidla stabilní,holeň klasická,stehno....Že by úplně new stehno.Nevím jestli se nemýlím,ale ty chrániče jsou nový.Celkem jí seknou,sou takový jako ploutev...krásně zaoblený.Když jsem je viděl poprvé myslel jsem,že to jsou přebarveny od Greshe,ale nejsou!Ale teď příde podle mě to nejlepší.New dílek je to stehno,má dírky naboku a né vepředu a vzadu.No..alspoň myslím,že je to new dílek.Jestli jo,tak je to vážnej pokrok bravo,nohy se jim povedly!

Ruky-Pěstičky,předloktí,pořád stejný,neoriginální,ohraný a nudný...Předramenní(prej je to paže,ale mě to tak nepříde)...úplně totožné se stehnem,ale to vůbec nevadí,pěkný.

Zbraně-Thornax je zvlášť v ruce...To je vážně naprd...Ale maj to tak všichni Legends-nevýhody jsem zmiňoval už u Ackara.Hůl je jednodílková,ale o to hezčí.Trošku to vypadá jak Lerakhova(zelenýho Rakshi) zbraň,ale není.Asi nej dílek na Kiině.Ke všemu padne do jedné ruky,musí se s tím pěkně rvát!

Celkem-Na Kiině je asi nejlepší dost nových dílků,ze začátku se mi nelíbila a řekl jsem si,že si ji nebudu kupovat,ale po pár dnech jsem změnil názor!
 


Anketa

Který Legends se vám nejvíc líbí?

Ackar
Gelu
Kiina
Mata Nui
Stronius
Vastus

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama